Telekanal TV - Network alustas oma tegevust 1.oktoobril 2003. aastal.

Telekanali programmi kuuluvad:

telesaated kuultuuri, muusika, moe, spordi, turismi ning hariduse valdkonnast,
mis on toodetud ja monteeritud videostuudios AB Production.
Päevauudised koos ilmateatega, mis on kujunenud kõige vaadatumaks telesaateks.
värsked uudised ja videosalvestused Tallinnas toimunud kontsertidest, messidest, spordivõistlustest ning kultuurisündmustest.
populaarsed muusikavideod nii Eesti esitejatelt, kui ka artistidelt kogu maailmast.
ka kultuurirubriigid, kus televaatajatele tutvustatakse teatri- ja kontserdikavasid.

Telekanalis TV - Network edastatakse telesaateid 24 tundi ööpäevas ja ta kuulub meediaettevõttesse AB Media Group.

TV - Network saateid edastatakse hetkel kaabeltelevisioonivõrkude Starman, Tallinna Kaabeltelevisioon, NOM ja Telset Telecommunications kaudu. Väljaspool Tallinna on telesaateid võimalik näha veel Maardus, Keilas, Sauel ja Laagris. Lähiajal on plaanis alustada Starmani kaabellevivõrgu kaudu regulaarsaateid ka Ida-Virumaal, kus hetkel on käimas signaali testimised. Tänasel päeval on telekanalit võimalik jälgida umbes 250 000 televaatajal. 1/3 teleauditooriumist on eestlased ja 2/3 vene keelt kõnelev elanikkond.

Telekanal on eelkõige orienteeritud täiskasvanud sihtgrupile vanuses 25 kuni 50 eluaastat.

Programmisolevate telesaadete lühitutvustus:

Päevauudised

Iga päev, välja arvatud laupäev, algusega kell 21:00 (kordusena samal õhtul kell 24:00 ja järgmisel hommikul kell 10.00) edastatakse telekanali eetris Päevauudised koos ilmateatega. Päevauudiseid panevad kokku juba tuntuks saanud teleajakirjanikud Gennadi ja Jelena Meleshko, kes koguvad põnevat infot viimase 24 tunni jooksul.

Isikute süzheed

Temaatiline telesaade, kus tutvustatakse vestluse käigus üldsusele tuntud persooni.

Shaping kõigi jaoks

Seda sportlikku telesaadet edastatakse telekanali eetris kaks korda päevas (hommikul ja õhtul)

Mõeldud eelkõige koduperenaistele ja lapsehoolduspuhkusel viibivaltele naisterahvastele.

H2O

See telesaade kujutab endas põhjalikku ülevaadet kaasaegse noore inimese tänapäeva tegemistet-toimetustest. 1999. aastal saavutas H2O esimese koha rahvusvahelisel kinomatograafia ja videokunsti festivalil Peterburi ekraan noorte autorite poolt teostatud telesaade kategoorias.

Clubnitcnaja zizhn

Teleprojekt, mis on teostatud kogemustega loominguliste teleajakirjanike poolt, kes on pikki aastaid oma kogemusi korjanud nii raadioeetrites, kui ka klubielus. Saatejuhiks on Viktoria Fjodorova.

Omal kohal on ka Galina Vellman saatesarjadega Venelased Eestis ja Eestlased Venemaal. Tema saated põhinevad dokumentaalselt tõestatud uurimuste.

Jevgenia Happonen oma saatetsükliga Profiilis ja eestvaates. Tema saated jutustavad tuntud inimestest ja nendega seotud sündmustest Eestis.

Edu valem on Ella Agranovskaja autorisaade, mis on suunatud inimestele, kes laupäeva õhtuti soovivad jälgida teleekraanilt põnevat vestlust edukate ja tunnustatud oma eriala profesionaalidega.

Noortesaated Dmitri Shtormilt nimetusega Po Flat'am

See pole mitte ainult teleshow stiilis reality, vaid lisaks ka uus meetod vaba aja lõbusaks sisustamiseks. Igaüks võib kutsuda saatejuhid tasuta endale külla, helistades eelnevalt mobiilnumbril 538 55555. Hea tuju professionaalid teevad Teie peol toimuva tele-eetri vahendusel lausa üleriiklikuks sündmuseks.

utorisaade Seninägematu kino on teostatud Igor Glazistovi poolt ning on omamoodi teejuht kinomatograafia ja videokunsti laborindis.

Telesaate West Drive

Saates näidatakse fragmente, mis on filmitud auto-motovõistlustel, -näitustel, -salongides, -teenindustes ja -tanklates. Erinevates rubriikides kajastatakse selliseid teemasid nagu: uued mudelid, autotuuning, ärandamisvastased vahendid, stereosüsteemid, testsõidud, liikluskroonika, uute ja vanade sõidukite müügikohad, liisingutingimused, parklad ja palju muud.

Telekanali TV-Network täisväärtuslik filmiprogramm koosneb põhiliselt tuntud nõukogudeaegsetest klassikalistest filmidest, mis köidavad ikka ja jälle televaatajate tähelepanu.

Telekanali TV-Network saatekava võib leida kõigist venekeelsetest trükiväljaannetest.

Loe lisaks:

Muz-TV
Muz.ee